Łąka 159  17 772 76 00   kancelaria.laka@gmail.com A A A
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

2 Niedziela Adwentu

niedziela 04.12.2022

1. W liturgii tygodnia wspominamy i świętujemy: w środę św. Ambrożego; w czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. o 7:30 i 17:00, na Mszy św. o 17:00 dzieci z kl. III komunijne otrzymają medaliki NMP, zapraszamy dzieci i rodziców.
  2. W przyszła niedzielę na sumie o 11:00 przyjęcie kandydatów do grona ministrantów.
  3. Różaniec przed sumą w przyszła niedzielę poprowadzi róża św. Jadwigi Śląskiej (nr 9).
  4. Dzisiaj po Mszach św. młodzież będzie rozprowadzać Wigilijne Świece Caritas, tylko małe po 8 zł. Będzie też można zabrać „torby miłosierdzia”, dla potrzebujących z naszej parafii.
  5. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek jako Pomoc Kościołowi na Wschodzie, II niedziela Adwentu.
  6. Schola zaprasza na adorację w sobotę po Mszy św. roratniej (będzie to Adoracja Radości - chcemy radośnie wyśpiewać Bogu pieśni za to, że po raz kolejny spełni swoje obietnice - ześle nam swojego Syna w tajemnicy Bożego Narodzenia), a w przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie rozprowadzać pierniczki przez siebie upieczone.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i na sobotę na 9:00 prosimy: c. d. wg kolejki.
  8. Na stoliku znajduje się prasa katolicka: „Niedziela”.

niedziela 27.11.2022

niedziela 20.11.2022