Łąka 159  17 772 76 00   kancelaria.laka@gmail.com A A A

KSM

Opiekun: ks. proboszcz
Spotkania: Piątek (Msza święta i spotkanie)

Parafialny oddział KSM-u liczy około 30 osób. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Zaczynamy zawsze wspólnym udziałem we Mszy świętej - to nasz najważniejszy punkt! a następnie spotykamy się w salce parafialnej. Nasze spotkania możemy podzielić na 4 bloki: Tematyczny: omawiamy wspólnie jakiś temat związany w wiarą i życiem chrześcijaniana; Biblijny: wchodzimy w medytajcę i rozważanie Słowa Bożego; Formacyjny: nasze bycie w KSM i Filmowy: wspólnie oglądamy wartościowe filmy. Ten czas jest miejscem radości, wypoczynku, modlitwy, dyskusji oraz pracy. Przedstawiciele biorą udział w formacji diecezjalnej.

Prezes oddziału: Mateusz Bugno
Z-ca prezesa: Zofia Michałek