Wielkie Święto – Odpust Parafialny

środa, 02-06-2021

To już dzisiaj! 12 czerwca jak co roku w naszej parafii obchodzimy odpust ku czci świętego Onufrego! Módlmy się dzisiaj do Naszego Patrona i prośmy w naszych intencjach. Dzisiaj dzięki Onufremu niebo będzie szczególnie łaskawe właśnie dla naszej wspólnoty parafialnej. Warto wykorzystać ten dzień!

Możemy także skorzystać w wielkiego daru jaki daje nam Kościół, czyli z odpustu zupełnego.

Należy spełnić następujące warunki:
– Wzbudzić intencję jego otrzymania
– Być w stanie łaski uświęcającej
– Wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu
– Przyjąć w tym dniu Komunię Świętą
– Odnowić naszą jedność ze wspólnotą Kościoła poprzez odmówienie: „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz modlitwy w intencjach bliskich Ojcu Świętemu.