Łąka 159  17 772 76 00   kancelaria.laka@gmail.com A A A  

Wieczór z Andrzejem Bobolą

sobota, 14-05-2022


Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli św. Andrzeja Boboli, wszystkich mających czas i ochotę na wspólną modlitwę i tych którzy nie mają planów na niedzielny wieczór na wspólnie spędzony czas razem ze świętym Patronem Polski.

W czasie spotkania odmówimy Litanię do Świętego Andrzeja Boboli. Następnie będziemy rozważać cuda, których dokonał na Ziemi. Usłyszymy o sytuacjach gdzie po ludzku nic nie dało się zrobić - ale Andrzej Bobola sobie poradził. Każdy będzie mógł podejść i pomodlić się przy relikwiach świętego. Będzie także okazja żeby złożyć osobiste prośby do świętego Andrzeja Boboli, które odczytamy w poniedziałek 16 maja z racji Jego Święta. A wszystko to będzie przeplatane śpiewem w wykonaniu naszej Scholi.

Zaczynamy w niedzielę (15 maja) o godzinie 19:00.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM