Łąka 159  17 772 76 00   laka.kancelaria@gmail.com A A A  

Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - 15 sierpnia

poniedziałek, 21-08-2023


Święto 15 sierpnia w naszej parafii

15 sierpnia to szczególny dzień, w którym z wdzięcznością wspominamy Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Matka Boża została wzięta do nieba ciałem i duszą, co jest wyrazem Jej wyjątkowej więzi z Bogiem i nadziei dla nas wszystkich.
🌾Dożynki - Duma Naszej Wsi!
Dzielimy się z Wami ogromną radością, patrząc na to, co wspólnie osiągnęliśmy. Nasza wspólnota włożyła serce w stworzenie dwóch wyjątkowych wieńców dożynkowych. Serdeczne podziękowania kierujemy do Stowarzyszenie "Wszyscy Razem" w Łące za ich niezwykły wkład i niebanalny wieniec. Również dziękujemy serdecznie dzielnicy IV naszej parafii, która oddała mnóstwo czasu i wysiłku, aby stworzyć swój wyjątkowy wieniec. To nasza wspólna praca jest dumnym symbolem naszej jedności i zaangażowania.
🙏 Niech ten dzień będzie czasem refleksji, modlitwy i dziękczynienia. Wspólnie oddajmy cześć Matce Bożej oraz dziękujmy za plony naszej ziemi. Serdecznie zapraszamy Was na nasze uroczystości oraz zachęcamy do włączenia się w modlitwę i dziękczynienie.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM