Różaniec za dzieci

sobota, 17-09-2022

Różaniec za dzieci to nasza nowa inicjatywa dla wszystkich. Chodzi o dostrzeżenie że w wychowaniu dzieci ważne jest doświadczenie rodziców, ale konieczna w dzisiejszym świecie jest także modlitwa za dzieci. Rodzice, wychowawcy i opiekunowie nie są w stanie dzisiaj ochronić dziecko przed wszystkimi zagrożeniami. Potrzebna jest pomoc z nieba - i właśnie o nią chcemy prosić!

Ta inicjatywa to owoc tegorocznego XII Tygodnia Wychowania. Jest to nasza propozycja skierowana do przede wszystkim Rodzicom, ale także do Dziadków, Nauczycieli, Wychowawców mieszkających na terenie naszej parafii. Gdzie dwal lub trzej o coś zgodnie proszą to otrzymają - dlatego chodzi nam o wspólną inicjatywę modlitewną.

Będzie ona polegać na tym, że w każdą trzecią sobotę miesiąca po zakończeniu wieczornej Mszy świętej będziemy odmawiać Różaniec w intencji dzieci (nie ważny jest wiek dziecka - ważne że jest dzieckiem).

Po Różańcu bedą odtwarzane krótkie (15-20 min) konferencje dotyczące wychowania.

Serdecznie zapraszamy!