Pogrzeb śp. Karoliny Cierpich, Mamy księdza Jacka Cierpicha

niedziela, 23-05-2021

W dniu 11 maja 2021 r. zmarła śp. Karolina Cierpich, Mama ks. Jacka Cierpicha, obecnie proboszcza parafii św. Andrzeja Boboli w Nawsiu.

Ksiądz Jacek pełnił posługę proboszcza w naszej parafii w Łące w latach 2002-2011.

Uroczystości pogrzebowe śp. Karoliny Cierpich odbędą się w sobotę, 15 maja br. o godz. 12 w parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach.

Polecajmy śp. Karolinę w naszych modlitwach: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie… Pamiętajmy także o modlitwie za księdza Jacka.