Łąka 159  17 772 76 00   laka.kancelaria@gmail.com A A A  

Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów

poniedziałek, 22-05-2023


Drodzy Kandydaci na Ministrantów, mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w ten czwartek (25.05.2023r.) o godzinie 17.00 w naszym kościele. Chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałymi możliwościami, jakie otwiera przed Wami rola ministranta.

Drodzy Kandydaci na Ministrantów, mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w ten czwartek (25.05.2023r.) o godzinie 17.00 w naszym kościele. Chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałymi możliwościami, jakie otwiera przed Wami rola ministranta.

Czy marzyliście kiedyś o tym, aby odgrywać ważną rolę w liturgii i służyć Kościołowi? Czy chcielibyście brać udział w pięknych ceremoniach, które dodają blasku naszym nabożeństwom? Jeśli tak, to jesteście we właściwym miejscu!

Spotkanie to będzie doskonałą okazją, aby poznać naszą wspólnotę ministrantów, dowiedzieć się więcej o naszych obowiązkach i odpowiedzialnościach, jakie niesie za sobą ta szlachetna służba. Będziemy szczęśliwi, mogąc odpowiedzieć na Wasze pytania, podzielić się naszymi doświadczeniami i przekazać Wam inspirujące historie oznaczające służbę przy ołtarzu.

Jako ministranci, stajecie się ważnymi członkami naszej parafialnej rodziny. Wspólnie będziemy się rozwijać duchowo, nawiązywać trwałe przyjaźnie i tworzyć niezapomniane chwile, które pozostaną z Wami na zawsze. Będziecie mieli okazję uczyć się od naszych doświadczonych ministrantów i wspólnie przechodzić przez tę piękną drogę służby.

Nie wahajcie się dołączyć do nas, aby rozpocząć tę niezwykłą podróż. Niezależnie od Waszego wieku, doświadczenia czy wiedzy liturgicznej, zapewniamy Wam pełne wsparcie i przygotowanie. Nasza wspólnota z niecierpliwością czeka na Wasze przybycie i serdecznie Was witamy.

Spotkanie odbędzie się w naszym kościele parafialnym o 17:00. Prosimy o zabranie ze sobą chęci do nauki i zaangażowania. Przygotowaliśmy dla Was niespodzianki i ciekawe zajęcia, które pomogą Wam lepiej poznać rolę ministranta.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie i na możliwość powitania Was osobiście!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM