Łąka 159  17 772 76 00   kancelaria.laka@gmail.com A A A  

Pielgrzymka - Podlasie i Wilno

środa, 27-07-2022


Są jeszcze wolne miejsca! A dla tych którzy już się zapisali kilka konkretnych informacji:

 1. Nasze biuro ma nadzieję, że wspólna podróż na Podlasie i do Wilna, będzie dla Państwa miłym przeżyciem pozwalającym poznać ten region oraz możliwością spędzenia wspólnego czasu w miłej i przyjaznej atmosferze.
 2. Wyjazd ma charakter pielgrzymkowy – codzienna modlitwa w autokarze, msza święta, możliwość codzienne przystąpienia do Komunii Świętej. Prosimy już omadlać nasz wyjazd, pozwoli to nam wszystkim na jego głębsze przeżycie.
 3. Jesteśmy ubezpieczeni od NNW oraz KL(w czasie pobytu za granicą RP) w tym pakiet rozszerzony o choroby przewlekłe.
 4. Dodatkowo napiwek dla pilota według uznania grupy po zakończonej wycieczce.
 5. Nie ma ograniczeń co do bagażu ale proszę uwzględnić, że w autokarze muszą zmieścić się bagaże całej grupy. Dlatego prosimy o zabranie jednego bagażu głównego na jedną osobę.
 6. O realizacji programu będzie decydował pilot w porozumieniu z przewodnikami miejscowymi.
 7. Program na pewno ulegnie małemu przestawieniu ze względów praktycznych. To zostawiamy przewodnikowi.
 8. Temperatura odczuwalna w czasie rejsu może być trochę niższa.
 9. Radzimy zabrać ze sobą: mały zagłówek, wygodne buty, pantofle-klapki, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania, nakrycie głowy, woreczek na paszport / dowód osobisty i pieniądze, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (Panie zakrywający ramiona i kolana; Panowie spodnie poza kolano.)strój kąpielowy (przewidywany czas na kąpiel). Warto zabrać kurtkę lub płaszcz chroniący od deszczu
 10. Orientacyjne ceny na Litwie zbliżone do cen w Polsce.
 11. Pieniądze kieszonkowe - to sprawa indywidualna, warto min. mieć około 400 zł. Na czas pobytu w Wilnie należy mieć euro.
 12. Pieniądze z tacy podczas mszy świętej są przekazywane na utrzymanie miejsc gdzie sprawujecie Państwo eucharystie. Jest to stary pielgrzymkowy zwyczaj. Dlatego prosimy o przygotowanie drobnych kwot  na ten cel.
 13. Zabrać leki jakie się używa. W razie niepewności skonsultować się wcześniej z własnym lekarzem.
 14. Warto zabrać coś na biegunkę czy od bólów żołądka lub głowy.
 15. Na miejscu wszystkim kieruje pilot do niego wszelkie zapytania w czasie trwania podróży. On też steruje realizacją programu w czasie dnia.
 16. Gniazdka na prąd w hotelach są standardowe. W hotelach są ręczniki, nie we wszystkich będą suszarki.
 17. Prośba aby w czasie trwania wycieczki nigdy nie spacerować samemu ale zawsze z kimś w towarzystwie. Z uwagi na zdarzające się kradzieże kieszonkowe szczególną ostrożność należy zachować w miejscach zatłoczonych i często odwiedzanych przez turystów.
 18. Prosimy o noszenie swoich cennych rzeczy zawsze przy sobie, nie zostawiamy w hotelu dokumentów, pieniędzy sprzętu elektronicznego.

MIEJSCE ZBIÓRKI:
Rzeszów – parking przy szpitalu na ul. Lwowskiej od strony przystanku MPK, 02.08.2022 godzina 4:20.
Łąka przy kościele, godzina: 05:00 w dniu 02.08.2022

Biuro Podróży - Matteo Travel

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM