Łąka 159  17 772 76 00   kancelaria.laka@gmail.com A A A  

Nowenna do św. Andrzeja Boboli

niedziela, 21-11-2021


Od poniedziałku 22 listopada przez kolejnych 9 dni będziemy odprawiać nowennę ku czci świętego Andrzeja Boboli prosząć o wszelkie potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do włączenia się we wspólną modlitwę razem z nami w kościele lub prywatnie w domach. W czasie naszej modlitwy będą obecne w naszej wspólnocie parafialnej relikwie św. Andrzeja Boboli. W czasie nowenny pojawi się także obszerny artykuł dotyczący tego wielkiego - świętego Patrona Polski.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM