Nowenna do św. Andrzeja Boboli

niedziela, 21-11-2021

Od poniedziałku 22 listopada przez kolejnych 9 dni będziemy odprawiać nowennę ku czci świętego Andrzeja Boboli prosząć o wszelkie potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do włączenia się we wspólną modlitwę razem z nami w kościele lub prywatnie w domach. W czasie naszej modlitwy będą obecne w naszej wspólnocie parafialnej relikwie św. Andrzeja Boboli. W czasie nowenny pojawi się także obszerny artykuł dotyczący tego wielkiego - świętego Patrona Polski.