Łąka 159  17 772 76 00   kancelaria.laka@gmail.com A A A  

Noc ze świętymi

sobota, 30-10-2021


Wszystkich Świętych to uroczystość wzywająca nas wszystkich do spojrzenia na swoje życie - czy ja już jestem święty? Czy idę dobrą drogą? Co jeszcze powinienem zmienić? Na tej drodze nie jesteśmy sami - są święci, którzy pokazują jak iść. Może warto odpowiedzieć na zaproszenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Noc ze świętymi. Będzie to nabożeństwo adoracji Pana Jezusa połączone z litanią do Wszystkich Świętych, a także rozważaniem życiorysów świętych, śpiewem i ciszą na własną refleksję. Jest to szansa żeby pobyć z Jezusem i pomyśleć o swojej świętości. Przez całe nabożeństwo będą nam towarzyszyć święci obecni wśród nas w relikwiach. Może to szansa na znalezienie swojego świętego - który pomoże mi dojść do nieba?

Schola Parafialna, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży serdecznie zapraszają:

KIEDY: 31 października 2021r.

START: Godzina 20:00

GDZIE: Kościół parafialny p.w. św. Onufrego w Łące.

Nie może Cię zabrakąć! Wykorzystaj szansę!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM