Łąka 159  17 772 76 00   kancelaria.laka@gmail.com A A A  

Nasz cmentarz dniem i nocą

wtorek, 09-11-2021


Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to piękny czas w którym warto zatrzymać się nad tematem naszej ziemskiej przemijalności. Kiedyś życie dobiegnie kresu - a później czeka nas spotkanie z Bogiem. Obyśmy wszyscy zasłużyli na miejsce w niebie. Dzisiaj chcemy zaprosić Was do zobaczenia naszego cmentarza z innej perspektywy. I w dzień i w noc, i z dołu i z góry.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii:

https://parafialaka.pl/galeria_zdjec/20211107-cmentarz-parafialny,54

Pamiętajmy o trosce o nasz cmentarz nie tylko w dniach poprzedzających Święta. Odwiedzajmy miejsce doczesnego spoczynku naszych bliskich żeby kiedyś inni odwiedzali nasze miejsce. Już dzisiaj wychowujemy kolejne pokolenia - nie przegrajmy tej szansy!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM