Koncert Organowy

wtorek, 01-06-2021

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany dzień. Nasze parafialne organy posłużą jako instrument koncertowy. Mieliśmy już możliwość usłyszeć co one potrafią, ale chcemy więcej!

Dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy Was drodzy parafianie, wszyscy goście, sympatycy naszej parafii, a przede wszystkim miłośnicy muzyki organowej na Pierwszy Koncert Organowy w Łące (Mamy cichą nadzieję, że jest to początek czegoś nowego i pięknego – oby ten koncert przerodził się w tradycję w naszej Parafii powtarzaną każdego roku).

Zapraszamy na wspólną Eucharystię o 11.00 a następnie na wysłuchanie koncertu. Do zobaczenia 20 czerwca w niedzielę!