Łąka 159  17 772 76 00   kancelaria.laka@gmail.com A A A  

Zaproszenie na koncert

niedziela, 08-01-2023


W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy zaproszenie na Wieczór kolędowy, który odbędzie się w G2A Arenie w Jasionce. Organizatorzy prosili o udostępnienie wydarzenia. Gdyby ktoś był chętny do wzięcia udziału:

Szanowni Parafianie
15 stycznia o godzinie 18:00 w Sali Kongresowej G2A Arena w Jasionce odbędzie się WIECZÓR KOLĘDOWY z zespołem ZAKOPOWER. Program koncertu to tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Bilety do nabycia na portalu ebilet.pl https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/zakopower-koledowo

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM