WAŻNY KOMUNIKAT

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 5 kwietnia (Niedziela Palmowa) w naszym kościele będzie Msza św. o godz. 8:00 (w intencji parafian) i o 11:00 transmitowane przez Wist, (intencje jak ogłoszone wcześniej) będziemy mogli duchowo połączyć się w modlitwie korzystając z dyspensy. Po Mszy św. o 11:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i Gorzkie Żale.

Prosimy łączyć się w modlitwie przez transmisje Wist w niedzielę i w tygodniu.

Dalsze informacje w niedzielnych ogłoszeniach.

Wielki Post 2020

Boże Narodzenie 2019

„ A to będzie znakiem dla was: znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie.”

W taki sposób Bóg przychodzi do człowieka; takie jest Jego działanie – przybywa w sposób nieoczekiwanie prosty, niemal niezauważalny. W ludzkim świecie pojawia się w ludzki sposób, aby być jak najbliżej człowieka. Jak wielka jest miłość Boga , który przychodzi do nas w kruchym ciele Dzieciątka leżącego i w kruchym białym opłatku, który kapłan unosi nad ołtarzem i wypowiada w imieniu samego Chrystusa słowa: „To jest Ciało moje, to jest Krew moja…”

Drodzy Parafianie i przybyli Goście życzymy Wam, aby Słowo, które stało się Ciałem i zamieszkało między nami nieustannie nas prowadziło i umacniało, dając radość z przychodzącego Chrystusa. Niech napełnia nasze serca pokojem i miłością, abyśmy podążali za Chrystusem żyjąc w Jego Kościele.

Duszpasterze Parafii Łąka

Parafialna spowiedź adwentowa

18 grudnia 2019 r. (środa):

  • rano od 9:00 do 12:00

    (przerwa 10:30-11:00)

  • po południu od 15:00 do 18:00

    (przerwa 16:30- 17:00)

Chorych przed świętami odwiedzimy w tym dniu od 14:00 (prosimy zgłaszać).