Wizyta Duszpasterska

Drodzy Parafianie jak dobrze wiecie z powodu sytuacji panującej w Polsce i na świecie (zagrożenie zachorowania na koronawirusa) w tym roku nie odbędą się tradycyjne wizyty duszpasterskie (czyli kolęda). Dlatego też Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Wątroba zaleca, aby „zamiast odwiedzin przez duszpasterzy w domach, zaprosić mieszkańców do kościoła”. Jako Wasi duszpasterze pragniemy wypełnić zalecenia Księdza Biskupa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne Eucharystie, na modlitwy i błogosławieństwo kolędowe do kościoła parafialnego. Aby wszystko przebiegło sprawnie podzieliliśmy naszą parafię na 4 dzielnice. Każda dzielnica otrzymała 3 dni w czasie, których można przyjść do kościoła na „swój termin kolędy”.

Podział i terminy:

Serdecznie zapraszamy do Wspólnego spotkania.
Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 17:00.
Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie w intencji naszych chorych i cierpiących pozostających w domach.