Życzenia bożonarodzeniowe

 

Drodzy Parafianie oraz przybyli Goście!

Święta Bożego Narodzenia dają nam kolejny raz okazję by z radością uklęknąć przed największą tajemnicą świata: Bóg stał się z miłości do nas Człowiekiem. To właśnie w tym świętym czasie została nam zwiastowana Dobra Nowina o narodzeniu się wśród nas Żywego Słowa. To właśnie do nas skierowane jest wezwanie Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką: dziś narodził się wasz Zbawiciel.

Życzymy Wam, by przychodzący na świat Jezus dodał nam siły, abyśmy przemieniali siebie i innych mocą Bożego Ducha, który w nas mieszka oraz napełniali serca pokojem i radością, ciągle odczuwając moc Bożej Łaski i szli z odwagą dawać świadectwo życia Ewangelii.

Szczęść Boże!

Duszpasterze Parafii p.w. św. Onufrego w Łące

 

Otrzymaliśmy także życzenia od Księży Biskupów, Caritas, Wyższego Seminarium Duchownego, Akcji Katolickiej, Radia Via, Sióstr Opatrzności Bożej, władz Gminy Trzebownisko, Powiatu Rzeszowskiego, posłów, senatorów i przyjaciół.

Za wszystkie życzenia serdecznie dziękujemy!